Direct naar de contentDirect naar de footer

Kerstmatinee

Op 25 en 26 december verwelkomen wij u graag in het restaurant op de begane grond voor een smaakvolle kerstmatinee van 12.30 uur tot 15.30 uur

We ontvangen u met een heerlijk glas bubbels. Geniet van een uitgebreid matinee waarbij onze chef-kok diverse gerechten voor u heeft bereidt. Denk hierbij aan heerlijke soep, salades, diverse belegde broodjes en een sushi eiland. Tevens worden door de koks diverse gerechten vers voor u bereidt.

Voor de kinderen maken we een speciaal kinderbuffet met onze welbekende snackmuur, appelmoes en nog veel meer lekkers!

De matinee sluiten we feestelijk af met een grandioos dessertbuffet!

Tijdens de kerstmatinee kunt u onbeperkt genieten van vruchtensappen, smoothies, frisdranken, koffie en thee.

We verwelkomen u graag om 12.30 uur of 13.00 uur voor de kerstmatinee. We sluiten het buffet om 15.30 uur.

Prijzen:

Volwassenen: €62,50 per persoon

Kinderen (3 tot en met 11 jaar): €31,50 per persoon

Let op: uw reservering komt bij ons binnen als aanvraag, u ontvangt van ons een persoonlijke bevestiging.

Voor de reservering vragen wij een volledige aanbetaling. Middels de betaallink die u na de bevestiging van ons ontvangt kunt u de betaling voldoen. Zonder volledige betaling is de reservering niet geldig.